Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


MISTOVSTVÍ MSKS 2008
24.-26.10.2008 Hustopeče

Jaroslav Venhauer- hlavní rozhodčí, rozhodčí poslušnosti
Kurt Schafar(Rak.)- rozhodčí obrany
Miroslav Vávra- rozhodčí stop
Robert Klepáč- náhradní rozhodčí
Josef Surovec- rozhodčí pro mládež

Figuranti: technická část - Radovan Liška, kontroláky - Jiří Bravenec
Figurant pro mládež: David Polzer

Jméno psovoda Pes, plemeno S P O cel. poř.
Patrik Heinzke Barnabasch Black Chabet, NO 90 92 98 280  1.
Věra Hrušková  Barunka Black Chabet, NO  92   93   91   276   2. 
Martin Pleskač  Nago z Kuřimského háje, NO  94   89   92   275   3. 
Lenka Chmurová  Argo Mania Bohemia, NO  83   94   96   273   4. 
Jiří Barát  Clark Eqidius, NO  94   86   88   268   5. 
Ivan Kosek  Ergo Hartis Bohemia, NO  94   93   81   268   6. 
Marta Majtasová  Baron Black Chabet, NO  93   87   87   267   7. 
Jiří Štěpař  Bart z Cagova ráje, NO  93   83   90   266   8. 
Milan Oliva  Atilla Malimit, BOM  86   86   90   262   9. 
Antonín Hruška  Apolo z Duhového lesa, NO  91   79   90   260   10. 
Tereza Baselová  Art Kajexa, BOM  82   92   84   258   11.
Lukáš Kraus   Iraus Dak Bar-Bar Beskydy, briard  84   94   79   257   12. 
Jiří Hrabálek  Lor Černý obelisk, NO  87   90   78   255   13. 
Peter Lengvarský  Drago Eqidius, NO  92   84   78   254   14. 
Pavel Řezáč  Marko Černý obelisk, NO  91   84   77   252   15.
Jana Mayerhofer  Greys Bořický jez, NO  76   83   92   251   16.
Jiří Koudela  Freia ze Slovan.domu, NO  75   87   87   249   17.
Christos Kalliontzis  Borg Ir-Sed, NO  77   85   86   248   18.
František Wagner  Afra Fagabore, NO  88   75   79   241   19.
Vladislav Kostelník Ergo Moravia Artex, NO  91   73   77   241   20.
Josef Petrucha  Dolly Moravia Artex, NO  91   75   75   241   21.
Marcin Czlapa  Unka z Tuszynskiego Lasu, NO  71   90   75   236   22.
Jiří Čejka  Andy Jirka, BOM  58   95   97   250   23.
Lucie Kaločová  Hyro Waji, NO  44   93   92   229   24.
Elblová Sylva  Darny Ozárkův sen, NO  57   77   92   226   25.
František Radkovič Falco z Březiny, NO  58   73   78   209   26.
Josef Šesták  Nex z Klemova dvora, NO  20   90   93   203   27.
Jaromír Popelka  Egar Balgaro, NO  39   80   80   199   28.
Jan Fína  Ienny z Elbu, NO  32   72   84   188   29.
Soňa Šabacká  Ixie Dračinec, boxer  0   79   88   167   30.
Slavomír Bořuta  Pedro z Klemova dvora, NO  66   73   0   139   31.
Tomáš Makovský  Ir z Elbu, NO  71   68   0   139   32.
Iva Fojtíková Imperio Z Ringu, boxer nenastoupila
Jiří Novotný Atilla z Kočičího dvora, NO nenastoupil
Dana Urbánková Barbar Happy Arenda, BOM nenastoupila
Jaroslav Ivánek Cherry Eqidius, NO nenastoupil
Radmila Pospíšilová Aron Britkin dvor, NO nenastoupila

Nahoru